Z našeho archivu:

Seděli jsme v kavárně Slavii, když MUDr. Vincent Venera pravil: „Podívej se na ty lidi, to je votřes, co!? Sem ať přídeš, kdy chceš, tak tu sou furt ty samý typy. Tady je to furt stejný. Mrtvý. Já taky žiju, jako bych nežil. Stejně jako Kristus, když ho ukřižovali. Byl jako mrtvej, a přece žil. Teď znova zkoumali to turínský plátno a zjistili, že von nebyl vůbec mrtvej, že na tom otisku jeho těla nejsou patrný žádný rozkladný procesy. Že byl mrtvej, a přece byl živej. Von Ježíš byl jogín, tak moh‘ bejt jen v klinický smrti. Já sem Klinická Smrt!“ Tak pravil MUDr. Vincent Venera.

PhDr. Vincent Venera CSc. pravil: „Napsal jsem teď padesátistránkovej spis o náboženství, magii, satanismu, venerologii a filosofii. Ale dalo by se to všechno říct jednim slovem: Hovno. Všechno co člověk přijme, se promění totiž v hovno. Člověče, hovno jsi a v hovno se obrátíš.“ Tak pravil 16.12.1985 PhDr. Vincent Venera CSc.

13. 8. 1983 Vincent v Malostranské kavárně pravil: „Proč ten Bob, ten Bůh, ten svět nezařídil nějak složitějc? Vono ať to počítáš všechno, jak chceš, tak je to na trojku. Kolikátýho je dneska? Třináctýho? Nojo, jednička a trojka. To je zase jasný, to se budu dívat na televizi.“ Tak pravil Vincent 13. 8. 1983.

Vincent pravil: „Buddha byl taky dobře libovej. Furt ležel na boku a vobčas ho převrátili na druhej jeřábem, protože vážil 800 kilo, aby to bylo na osmičku. Já vážím 120, aby to bylo na dvanáctku.“ Tak pravil Vincent.

Více viz zde.

Zanechat odpověď